sobota 21. septembra 2013

Adversity 3

Ahojte, takže už tretia časť kde sa dozviete viac o Zoey a jej živote. Ak by ste chceli mám napísanú jednu jednodielovku, tak píšte do komentárov, či ju chcete. :) Enjoy it :)



z pohľadu Zoey
(11) Tumblr

Prebudila som sa na lúče, ktoré na mňa dopadali. Ešte so zatvorenými očami som sa posadila a chcela nahmatať budík, čo sa mi však nepodarilo. A tak som otvorila oči a zamrzla som. Pane bože? Kde to som? Čo tu robím? Prečo? Hlavou mi prúdilo milión otázok keď som sa postavila. Vedľa mňa ležal chalan okolo 18 a spal. Čo som to urobila? Nie nespala som s ním, to nie som ja, Hovorila som si, ale nepomáhalo to. Takže Matt ma podviedol, áno s čašníčkou, išla som do baru, opila som sa a..... čo ďalej? Nič si nepamätám, no super. Fajn, počkám pokým sa zobudí a spýtam sa ho na to, alebo sa oblečiem a zmiznem? Nie, nie som žiadne padavka, normálne sa ho spýtam. Začala som hľadať kúpelňu, otvorila som teda prvé dvere a zrak mi padol na perfektne zariadenú kúpeľňu, ten musí byť prachatý:. Nakoniec som si to rozmyslela a čakala som pokiaľ vstane, nechcela som sa mu tam hrabať a hľadať uterák a tak som čakala. Medzitým som si pohľadala telefón a hrala Pou. Po asi 15 minútach otvoril oči a prekvapene sa na mňa pozrel.
„Ahoj“ usmial sa na mňa a odhalil dokonale biele zuby. Ako si ho nemôžem pamätať? Gaštanové vlasy, super postava nádherné oči.
„Ahoj“ úsmev som mu opätovala a mobil skryla do kabelky. „chcela by som sa ťa spýtať, my dvaja......... spolu.........“ nevedela som sa vykoktať, bolo mi to trápne ako že som skončila v jeho posteli?
„nie, nespali sme spolu“ pozrel na mňa a zasmial sa. Vydýchla som si a tiež som sa zasmiala.
„tak ako to bolo? Čo som robila a ako to že som tu??“ vychrlila som otázky a čakala na jeho odpovede.
„bola si v bare, poriadne opitá, sadol som si ku tebe, rozprávali sa, pohádali ty si odišla, ja som utekal za tebou, vyvracala si sa na trávu a potom sa ti podlomili kolená a spadla na zem, chytil som ťa a zaviezol ku mne domov“ opísal mi v skratke celý večer a ja som si začínala spomínať, poriadne som na neho vybehla.
„je mi ľúto, že som na teba vybehla“
„to je v pohode“
„tak ja už asi pôjdem“ povedala som a začala si obliekať sako, ktoré som mala včera. Nápad so sprchou som zamietla a vzhľadom na to, že ma začínala príšerne bolieť hlava som sa rozhodla ísť domov.
„nechceš zostať na raňajky, mohli by sme ísť spolu do kina alebo kde a porozprávať sa“ navrhol a trochu sa začervenal. Bolo to milé.
„tak fajn, môžem sa ísť osprchovať?“ spýtala som sa a vyzliekla si sako, ktoré som položila na posteľ. zo tašky  vytiahla ibalgin a nasilu  som to do seba dala.

„jasné, uteráky sú v prvom šuflíku vľavo“ povedal a usmial sa. Vošla som opäť do kúpeľne a pre istotu sa zamkla. Vyzliekla oblečenie zo včera a vošla do sprchy. Zmyla som zo seba všetku špinu a pot a voňavučká som sa zabalila do uteráku.
„hej, Harry si tam“ spýtala som sa. Konečne som sa rozpamätala na jeho meno.
„noo?“ spýtal sa a chcel vojsť dnu, odomkla som mu a on vošiel. Chvíľu na mňa pozeral a obzeral si ma od hlavy po pätu a ja som sa zasmiala.
„čo sa smeješ?“ spýtal sa ma.
„nič“ zaklamala som „ kde máš hrebeň alebo kefu?“
„tu“ otvoril šuflík a ukázal na kefu.
„thanx“ povedala som a zavrela za ním dvere. Rozčesala si vlasy a upravila sa ako tak obliekla si veci zo včerajška a vošla do izby. No Harry tu nebol a tak som si sadla na posteľ a čakala ho.

z pohľadu Harryho
„thanx“ povedala a zavrela za mnou dvere. Bola dokonalá. Jej oči, vlasy, postava a bola neuveriteľne milá. Prezliekol som sa do teplákov a trička a zišiel dolu.
„kto je to?“ bola prvá Liamova otázka, keď som vošiel dnu.
„jedna baba, našiel som ju v bare bola totálne opitá, zaviezol som ju k nám, nevedela stáť na vlastných nohách“ odpovedal som v kľude a začal si pripravovať raňajky.
„jasné, Harry,....  ty, dievča, posteľ nie je nič iné než sex, takže nám neklam“ do debaty sa zapojil Zayn. Takto to videli chalani. Harry- sukničkár prvej kategórie. Ja si to však nemyslím. Občas keď som na dne a som poriadne ožratý s tým problém nemám ale ona je iná. Spravil som si sendviče a Zoey som urobil tiež. Chalani boli ticho a mne sa tiež nechcelo nejako vykeciavať. Naložil som si sendviče na tanier a vyšiel som do izby. Na posteli sedela vysmiata Zoey a ja som si ku nej prisadol.
„nedáš si?“ spýtal som sa už s plnými ústami a keď ma zbadala začala sa neskutočne smiať. Ja som sa tiež neudržal a smial som sa s ňou. Keď som sa však začal dusiť. Smiech nás hneď prešiel a ona mi búchala po chrbte ale to nepomáhalo. Chcel som to vyvracať ale nedalo sa bol to hrozný pocit, no Zoey mi poriadne zabila po chrbte ja som zrúkol a kúsky sendviču putovali do môjho žalúdku. Zhlboka som sa nadýchol a ďakovne na ňu pozrel. Zobrala si z tanieru tiež sendvič a po pár minútach po nich nič nezostalo.
„mňaam, bolo to výborné“ pochvaľovala si Zoey a ležala na posteli.
„vlastne o tebe vôbec nič neviem“ pomyslel som si a zjavne som to povedal nahlas lebo Zoey sa zasmiala. Jej smiech ma donútil  usmiať sa od ucha k uchu.
„čo presne chceš vedieť?“ spýtala sa ma a ja som videl že jej nálada je v plusových číslach.
„vlastne ani neviem, niečo o tebe“ zasmial som sa a sadol si oproti nej na posteľ.
Geiler ~
Matt
„tak, začnem od začiatku. Celým menom som Zoey Brown a mám len 17, asi sa budeš pýtať prečo taká mladá a už sa opíja ale ja taká nie som. Vyrastala som v malinkom mestečku na Slovensku, môj ocino je Angličan a tak sme sa presťahovali pred štyrmi rokmi do Londýna. Nechcela som to, mala som tam priateľov školu a podobne ale potrebovali sme peniaze a tie nám ocko mohol zabezpečiť len v Anglicku.  Dva roky po prisťahovaní som išla na strednú školu, našla som si skvelú partiu do ktorej som hneď zapadla. Chodili sme spolu von a zabávali sa. Priemer som si držala viac menej čistý a tak som mala dokonalý život, až pokým som jedného dňa nešla s Lucy domov. Objavila som v nej najlepšiu kamarátku a boli sme ako jedna. Spievali sme spolu s rádiom, keď sme si ani nevšimli ako a oproti nám sa rútilo auto. Viac si nepamätám, zobudila som sa v nemocnici a Lucy bojovala o život. Svoju hru však prehrala a mne sa zrútil svet, do kopy ma však dal Matt, chalan z vyššej triedy. Pri ňom som sa cítila inak, na Lucy som už myslela len v dobrom a nikdy inak ani myslieť nebudem. Prešiel rok a my sme sa s Mattom dali dokopy. Býval na intráku a keď som ku nemu včera išla načapala som ho s čašníčkou zo Starbucksu, a tak som neváhala a vošla do prvého baru a po prvý krát v živote sa poriadne opila.“ Dokončila svoj monológ a postavila sa.

z pohľadu Zoey
Povedala som mu všetko. Cítila som, že mu môžem dôverovať. Postavila som sa a zotrela si z očí slzy, ktoré mi vypadli.


„to bude v poriadku“ objal ma a moje slzy začali z očí vypadávať samé. Zmáčala som mu tričko, no jemu to neprekážalo. Keď  sa vo dverách objavila niečia hlava.

zmenila som obrázok Zoey, tak ak chcete tak si pozrite

4 komentáre:

  1. to je kraaaassne a koho hlava to tam bude? prerušila si to v tom najlepsom
    to s tym toastom ta inspiroval dneskajsok?
    a jasne ze chcem jednodielovku a este raz kraaaassssssnnnnneeeeeeeeeee

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Prosíím dalej ! :33 :) milujem ten príbeh :3 :) x

    OdpovedaťOdstrániť