Rozhodla som sa, že čím viac komentárov bude tým rýchlejšie pridám ďalšiu časť :) Ďakujem že ma podporujete a čítate moje bludy :DDD
„Harry, pohni si“ zakričala som a už bežala ďalej.
„Cassie, nie som taký rýchly“ zakričal Harry. Ak ste sa pýtali, či je to Harry Styles z One Direction, odpoviem vám áno. Sme najlepší kamaráti. Dnes sme si išli spolu zabehať, ale Harry je strašne pomalý.
„ja viem“ odkričala som poriadne nahlas. Bol asi dvadsať metrov za mnou. Spomalila som. Ani som sa nenazdala a už bol pri mne.
„si rýchla“ skonštatoval. Ja som sa musela začať smiať. Bol červené ako paprika.
„čo sa smeješ? Hmm? Čo ti je smiešne?“ spýtal sa.
„si červený ako paprika“ znovu som chytila záchvat smiechu.
„tak za toto dostaneš“ skríkol a hodil ma na zem. Začal ma štekliť, vedel, že som veľmi šteklivá.
„prestááň, už budeeeem dobrááá“ hovorila som pomedzi smiech. Harry prestal a ja som sa postavila.
„neželaj si ma Styles“ povedala som a začala utekať. Už som nevládala a tak som si sadla na najbližšiu voľnú lavičku. Harry o chvíľu dobehol tiež.
„chcel by som ťa zoznámiť s kamarátmi z kapely.“ Nadhodil medzi rečou. Už viac krát to spomýnal, ale vždy som sa z toho nejakým spôsobom uliala. Nie som ich fanynka, ale Harry si ma získal. Boli sme najlepší priatelia. On je taký šialený a ja tiež, takže sme si sadli, ale z jeho kolegov som mala strach. A po pravde nie som typ, ktorý má veľa kamarátov, mne stačí Harry.
„Noo, viešš...“ začala som premýšľať, čo si vymyslím dnes.
„nie Cassie, viem, že z toto chceš znovu vycúvať, ale oni sú super. Prosím“ nahodil psie oči a tak som musela súhlasiť.
„ďakujem“ povedal Harry a objal ma.
![]() |
„nemáš začo“ odpovedala som a hodila sa mu okolo krku. Neskôr ma odviezol domov. Chvíľu u mňa pobudol a potom už odišiel. Práca volá, ako vždy hovoril. Vošla som do kúpeľni a dala si sprchu. Zmyla som všetok pot a čistučká, len v uteráku som vošla do mojej izby. Nahrabala som nejaké oblečenie a znovu vošla do kúpeľni. Spravila si jemný make-up a učesala sa. Ani som sa nenazdala a prešli dve hodiny. Niekto zazvonil. Predpokladala som, že Harry, keďže ma mal prísť vyzdvihnúť, a moje predpoklady sa naplnili.
„ahoj“ pozdravila som ho a objala. To bol náš rituál, poznali sme sa už asi pól roka a bolo nám spolu ozaj super. Harry mi zohnal prácu, pomohol zaplatiť dlhy a ja som mu bola za všetko tak vďačná. No späť do reality.
„ahoj, dnes ti to sluší“ povedal a obdaroval ma úsmevom.
„čo ak sa im nebudem páčiť“ spýtala som sa.
„ale chod, hneď si ťa obľúbia“ povedal a už sme kráčali ku jeho autu. Nastúpila som. Prechádzali sme ulicami Londýna až sme napokon dorazili pred ich dom. Harry mi otvoril dvere a spoločne sme vošli do vnútra. Ani neviem prečo som sa toho stretnutia bála.
„chalani sme tu“ zakričal Harry a už len bolo počuť ako ku nám všetci bežia.
„ahoj“ spoločne povedali, ako keby to mali nacvičené. Trochu som sa tomu zasmiala, ale len pre seba.
„ahojte“ odpovedala som a zapýrila sa. Bolo mi to trápne.
„takže Cassie toto je Niall“ ukázal Harry na blondiačika, hneď som mu podarovala jeden úsmev a Harry pokračoval „Liam, Zayn a Louis a chlapci toto je Cassie, moja kamarátka“ dokončil Harry a všetci sme si spoločne sadli ku telke. Nejako som už neriešila trému a normálne som sa s nimi bavila. Harry mal ozaj pravdu, sú super. A najviac si rozumiem s Louisom. Je taký zábavný a mimochodom aj pekný, ale kto by už chcel mňa. Nad touto myšlienkou som sa trochu zastavila. Aké by to asi bolo keby sme spolu chodili. No myšlienky som zahodila za hlavu a už sa venoval len chlapcom. Rozprávali sme sa akoby sme bolo starý známi. Loui a Hazza spolu niekam odišli, no prišla pizza, ktorú objednal Niall a tak som ich išla zavolať , no nanešťastie som si vypočula ich rozhovor.
„takže mi vravíš, že s ňou nechodíš a nikoho nemá?“ povedal Louis, jeho hlas som už poznala.
„nie, pokiaľ viem tak nie, ak chceš môžem ti ju vybaviť.“ Navrhol Harry, mala som istý tušák o čom hovoria, ale nebola som si istá. „Ale ak Cassie ublížiš, tak si ma neželaj“ povedal Harry, teraz som už vedela o čom sa hovorí.
„Cassie?“ spýtal sa prekvapene Harry.
„ako dlho si tu“ tentoraz sa spýtal Louis.
„nechajte si tie otázky, nebudete o mne hovoriť, ako o nejakej hračke“ ani neviem, prečo som sa tak nehnevala ale musela som to zo seba dostať.
„Casie..“ chcel hovoriť harry, ale ja som ho nenechala.
„nie Harry, ako si to mohol povedať? Ja nie som vec, s ktorom môžete manipulovať. Ja nepatrím ani jednému z...“ nedokončila som, pretože ma Loui pobozkal. Nechápala som to, ale ten bozk bol úžasn. Trochu sa odtiahol a keď zbadal, že mi to neprekáža, znovu sa prisal tými jeho dokonalými perami na tie moje.
*O dva mesiace neskôr
Všetko čo sa stalo za tie dva mesiace, by sa teoreticky dalo zhrnúť do jednej vety. Milujem ho a on miluje mňa. Padli sme si do oka. S Harrym netrávim už toľko času, ale Loui sa niekedy hnevá a hovorí, že som s Harrym viac ako s ním. No už si zvykol, zistil, že aj jeho potrebujem ku svojmu bláznivému životu a akceptuje to. S Louisom chodíme spolu do kina, parku a boli sme aj na dovolenke. Máme sa strašne radi.
„zlatko, už som doma“ zakričal od dverí. Mimochodom, bývame spolu, predali sme môj byt a kúpili si domček vedľa chalanov, je nám tu fajn.
„ahoooj“ rozbehla som sa za ním a jemne ho pobozkala. Zobrala som mu mobil a začala sa na ňom hrať. Mám síce vlastný, ale on má väčšiu obrazovku takže je to lepšie.
„daj to sem“ zakričal a rozbehol sa za mnou.
„nedááám“ odkričala som mu a už utekala do našej spálni. Zvalil ma na posteľ a zobral mi mobil. Položil ho na stolík.
„aleeee“ povedala som.
„ čo ti nestačím ja?“ spýtal sa a pobozkal ma.
„samozrejme že hej“ povedala som a prisala sa na jeho pery. Vedel dokonale bozkávať. Začal mi sťahovať tričko, dobre som vedela, čo bude nasledovať a súhlasila som. Nasledovali moje nohavice, jeho tričko a tak ďalej. Prežili sme ďalšiu krásnu noc.
Ráno som sa zobudila a bolo mi nejako zvláštne. Vošla som do kúpeľni a osprchovala sa, deň prešiel ako zvyčajne a Louis sa znovu vrátil domov. Takto prešli ďalšie a ďalšie dni. Bol pondelok a ja som vstala na bolenie brucha. Bolo mi neskutočne zle. Loui nešiel do práce a tak sa o mňa staral. Na obed zašiel ku chalanom. Ja som sa rozhodla, že pôjdem niečo navariť, no hneď ako som vošla do kuchyne, zatočila sa mi hlava a ja som spadla na zem.
takže dáte aspoň tri komentáre???
