***O
DVA TÝŽDNE NESKôR***
Z POHĽADU
ZOEY
![]() |
Nasledujúce
dva týždne ubehli neskutočne rýchlo. Mamku pustili domov z nemocnici
s príkazom, citujem doktora „dávajte si ešte pozor, nech sa to poriadne
zrastie“ Lenže moja čiperná mamina sedieť nedokáže. Spoločne sme zorganizovali
pohreb a snažili sa tým viac nezaoberať. S maminou sme sa dohodli, že
to už nebudeme rozoberať a budeme ďalej žiť náš život. Niežeby som na ocka
zabudla ale jednoducho sa tým už nechcem zaoberať. Ľubila som ho a navždy budem.
Vracali sme sa do starých koľají až na jednu podstatnú vec a to Harryho a chalanov.
Stretávame sa ako sa dá keďže Harry a chalani robia na novom albume. Stali
sa z nás dá sa povediac najlepší kamaráti. A Eric... včera mi zavolal
a pozval na rande a tak teraz stojím pred skriňou a pokúšam sa
vybrať nejaké oblečenie. Povedal, že sa pôjdeme najesť do nejakej reštaurácie. Nakoniec
som si vybrala biele rifle, čierno-biely top, čierne sako a doladila som
to čierno-tyrkysovými lodičkami a naušnicami. Vlasy som si nechala padať
na plecia a zvolila som len jemný make-up. Pripravená som si sadla pred
telku a čakala Erica.
Presne
o pól siedmej pred domom zatrúbilo auto a ja som zišla dolu.
„ahoj“
pozdravila som sa a objala ho.
„ahoj,
dnes vyzeráš užasne“ dodal a objatie mi opätoval. Otvoril mi dvere a pomaly
sme prechádzali večerným londýnom. Debata v aute nestála a keď sme
zastali Eric mi otvoril dvere. Spoločne sme vošli dnu a sadli ku
rezervovanému stolu. Čašník nám priniesol ponuku a po chvíli sme mali
vybraté. Eric si odskočil a ja som konečne mala možnosť si ho obzrieť. Na
sebe mal čierne rifle, slabomodrú košelu a šedé sako. Vyzeral dokonale.
„bolo
to úžasné“ pochvaľovala som si, keď sme vychádzali z reštaurácie.
„som
rád, že sa ti to páčilo.“ Usmial sa a ja som sa zadívala do jeho
nádherných očí. Mali farbu čokolády. Odvrátila som zrak a nasadla so auta.
V aute sme znovu veselo pokračovali a musela som uznať, že mal ozaj
zmysel pre humor. Vždy niečo trepol a my sme sa totálne rehotali.
Zastavili sme pred naším domom a Eric ma išiel odprevadiť až ku bráne.
„ďakujem,
bolo to fajn“ skonštatovala som a dala mu pusu na líce.
„mohli
by sme si to zopakovať. Čo ty na to?“ spýtal sa a samozrejme odporovať som
nedokázala.
„ tak
ja už pôjdem, potom mi ešte zavolaj“ povedala som a otvárala bránku.
„počkaj“
chytil mi ruku a otočil si ma. Zahľadel sa na mňa jeho dokonalými
čokoládovými očami a pomaly sa približoval. Mohla som sa odvrátiť ale ja
som to chcela. Nakoniec som prekonala tie posledné milimetre medzi nami a pobozkala
ho. Nebol to ten vášnivý bozk, len nežný a náš prvý, proste dokonalý.
Rozlúčili sme sa a každý išiel domov s vlastnými myšlienkami a úsmevom
na tvári, obaja sme boli šťastní.
Z POHĽADU
HARRYHO
Práca---práca---práca.
Toto by vystihovalo moje posledné dva týždne. Pracovali sme vo dne a noci na
novom albume a nemali sme čas na nič. Ja som si ten čas však našiel a to
na ňu. Snažil som sa byť s ňou čo najčastejšie ale veľa času som teda
nenašiel. Uvedomoval som si však, že sa z nás stali najlepší kamaráti aj
keď som si svojimi pocitmi nebol istý. Mal som ju rád, to som vedel.Ale ako? Ako
aj niečo viac? Nedokázal by som jej ublížiť a tak som to zatiaľ neriešil.
„Harry?“
Louis mi zamával rukou pred očami a mňa až trhlo.
„čo
je?“ spýtal som sa ale Louis mi už podával telefón.
„áno,
Paul?“spýtal som sa.
„príď
ku mne, tak za desať minút“ rozpoznal som jeho hlas v telefóne a snažil
sa pochopiť o čo mu ide.
„okey
prídem“ súhlasil som napokon a nasadol do auta.
„to
nemyslíš vážne, to mám s ňou chodiť len preto aby boli médiá spokojné?“ žasol
som nad Paulovým návrhom.
„áno,
pokojne stačia dva mesiace“ hovoril a pochopil že to myslí naozaj vážne.
„tak
fajn“ vykríkol som a buchol dverami, no jediné na čo som v tej chvíli
mohol myslieť bola Zoey, ako to pochopí?
Komentárik poteší :) *baja

