nedeľa 22. septembra 2013

Oznam :DDD

Dievča: "One Direction stoja za nič. Nevedia spievať!" Ja: "Dobre" * o 10 minút neskôr* Polícia: "Tak hovoríte, že spadla len tak z balkóna?" Ja: "Áno, tragické" Súhlasíš? Like ---> I want One Direction

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára