z pohľadu Zoey
Prebudila
som sa na lúče, ktoré na mňa dopadali. Ešte so zatvorenými očami som sa
posadila a chcela nahmatať budík, čo sa mi však nepodarilo. A tak som
otvorila oči a zamrzla som. Pane bože? Kde to som? Čo tu robím? Prečo?
Hlavou mi prúdilo milión otázok keď som sa postavila. Vedľa mňa ležal chalan
okolo 18 a spal. Čo som to urobila? Nie nespala som s ním, to nie som
ja, Hovorila som si, ale nepomáhalo to. Takže Matt ma podviedol, áno
s čašníčkou, išla som do baru, opila som sa a..... čo ďalej? Nič si
nepamätám, no super. Fajn, počkám pokým sa zobudí a spýtam sa ho na to,
alebo sa oblečiem a zmiznem? Nie, nie som žiadne padavka, normálne sa ho
spýtam. Začala som hľadať kúpelňu, otvorila som teda prvé dvere a zrak mi padol
na perfektne zariadenú kúpeľňu, ten musí byť prachatý:. Nakoniec som si to
rozmyslela a čakala som pokiaľ vstane, nechcela som sa mu tam hrabať
a hľadať uterák a tak som čakala. Medzitým som si pohľadala telefón
a hrala Pou. Po asi 15 minútach otvoril oči a prekvapene sa na mňa
pozrel.
„Ahoj“
usmial sa na mňa a odhalil dokonale biele zuby. Ako si ho nemôžem pamätať?
Gaštanové vlasy, super postava nádherné oči.
„Ahoj“
úsmev som mu opätovala a mobil skryla do kabelky. „chcela by som sa ťa
spýtať, my dvaja......... spolu.........“ nevedela som sa vykoktať, bolo mi to
trápne ako že som skončila v jeho posteli?
„nie,
nespali sme spolu“ pozrel na mňa a zasmial sa. Vydýchla som si a tiež
som sa zasmiala.
„tak
ako to bolo? Čo som robila a ako to že som tu??“ vychrlila som otázky
a čakala na jeho odpovede.
„bola
si v bare, poriadne opitá, sadol som si ku tebe, rozprávali sa, pohádali
ty si odišla, ja som utekal za tebou, vyvracala si sa na trávu a potom sa
ti podlomili kolená a spadla na zem, chytil som ťa a zaviezol ku mne
domov“ opísal mi v skratke celý večer a ja som si začínala spomínať,
poriadne som na neho vybehla.
„je mi
ľúto, že som na teba vybehla“
„to je
v pohode“
„tak
ja už asi pôjdem“ povedala som a začala si obliekať sako, ktoré som mala
včera. Nápad so sprchou som zamietla a vzhľadom na to, že ma začínala
príšerne bolieť hlava som sa rozhodla ísť domov.
„nechceš
zostať na raňajky, mohli by sme ísť spolu do kina alebo kde a porozprávať
sa“ navrhol a trochu sa začervenal. Bolo to milé.
„tak
fajn, môžem sa ísť osprchovať?“ spýtala som sa a vyzliekla si sako, ktoré
som položila na posteľ. zo tašky vytiahla ibalgin a nasilu som to do seba dala.
„jasné,
uteráky sú v prvom šuflíku vľavo“ povedal a usmial sa. Vošla som opäť
do kúpeľne a pre istotu sa zamkla. Vyzliekla oblečenie zo včera
a vošla do sprchy. Zmyla som zo seba všetku špinu a pot a voňavučká
som sa zabalila do uteráku.
„hej,
Harry si tam“ spýtala som sa. Konečne som sa rozpamätala na jeho meno.
„noo?“
spýtal sa a chcel vojsť dnu, odomkla som mu a on vošiel. Chvíľu na
mňa pozeral a obzeral si ma od hlavy po pätu a ja som sa zasmiala.
„čo sa
smeješ?“ spýtal sa ma.
„nič“
zaklamala som „ kde máš hrebeň alebo kefu?“
„tu“
otvoril šuflík a ukázal na kefu.
„thanx“
povedala som a zavrela za ním dvere. Rozčesala si vlasy a upravila sa
ako tak obliekla si veci zo včerajška a vošla do izby. No Harry tu nebol a tak
som si sadla na posteľ a čakala ho.
z pohľadu Harryho
„thanx“
povedala a zavrela za mnou dvere. Bola dokonalá. Jej oči, vlasy, postava
a bola neuveriteľne milá. Prezliekol som sa do teplákov a trička
a zišiel dolu.
„kto je
to?“ bola prvá Liamova otázka, keď som vošiel dnu.
„jedna
baba, našiel som ju v bare bola totálne opitá, zaviezol som ju k nám, nevedela
stáť na vlastných nohách“ odpovedal som v kľude a začal si pripravovať
raňajky.
„jasné,
Harry,.... ty, dievča, posteľ nie je nič iné než sex, takže nám neklam“ do debaty sa
zapojil Zayn. Takto to videli chalani. Harry- sukničkár prvej kategórie. Ja si
to však nemyslím. Občas keď som na dne a som poriadne ožratý s tým problém
nemám ale ona je iná. Spravil som si sendviče a Zoey som urobil tiež. Chalani
boli ticho a mne sa tiež nechcelo nejako vykeciavať. Naložil som si
sendviče na tanier a vyšiel som do izby. Na posteli sedela vysmiata Zoey a ja
som si ku nej prisadol.
„nedáš
si?“ spýtal som sa už s plnými ústami a keď ma zbadala začala sa
neskutočne smiať. Ja som sa tiež neudržal a smial som sa s ňou. Keď som
sa však začal dusiť. Smiech nás hneď prešiel a ona mi búchala po chrbte
ale to nepomáhalo. Chcel som to vyvracať ale nedalo sa bol to hrozný pocit, no
Zoey mi poriadne zabila po chrbte ja som zrúkol a kúsky sendviču putovali
do môjho žalúdku. Zhlboka som sa nadýchol a ďakovne na ňu pozrel. Zobrala
si z tanieru tiež sendvič a po pár minútach po nich nič nezostalo.
„mňaam,
bolo to výborné“ pochvaľovala si Zoey a ležala na posteli.
„vlastne
o tebe vôbec nič neviem“ pomyslel som si a zjavne som to povedal
nahlas lebo Zoey sa zasmiala. Jej smiech ma donútil usmiať sa od ucha k uchu.
„čo
presne chceš vedieť?“ spýtala sa ma a ja som videl že jej nálada je v plusových
číslach.
„vlastne
ani neviem, niečo o tebe“ zasmial som sa a sadol si oproti nej na
posteľ.
| Matt |
„tak,
začnem od začiatku. Celým menom som Zoey Brown a mám len 17, asi sa budeš
pýtať prečo taká mladá a už sa opíja ale ja taká nie som. Vyrastala som v malinkom
mestečku na Slovensku, môj ocino je Angličan a tak sme sa presťahovali
pred štyrmi rokmi do Londýna. Nechcela som to, mala som tam priateľov školu a podobne
ale potrebovali sme peniaze a tie nám ocko mohol zabezpečiť len v Anglicku.
Dva roky po prisťahovaní som išla na strednú školu, našla som si skvelú partiu
do ktorej som hneď zapadla. Chodili sme spolu von a zabávali sa. Priemer
som si držala viac menej čistý a tak som mala dokonalý život, až pokým som
jedného dňa nešla s Lucy domov. Objavila som v nej najlepšiu
kamarátku a boli sme ako jedna. Spievali sme spolu s rádiom, keď sme
si ani nevšimli ako a oproti nám sa rútilo auto. Viac si nepamätám,
zobudila som sa v nemocnici a Lucy bojovala o život. Svoju hru
však prehrala a mne sa zrútil svet, do kopy ma však dal Matt, chalan z vyššej
triedy. Pri ňom som sa cítila inak, na Lucy som už myslela len v dobrom a nikdy
inak ani myslieť nebudem. Prešiel rok a my sme sa s Mattom dali
dokopy. Býval na intráku a keď som ku nemu včera išla načapala som ho s čašníčkou
zo Starbucksu, a tak som neváhala a vošla do prvého baru a po prvý
krát v živote sa poriadne opila.“ Dokončila svoj monológ a postavila sa.
z pohľadu Zoey
Povedala
som mu všetko. Cítila som, že mu môžem dôverovať. Postavila som sa a zotrela
si z očí slzy, ktoré mi vypadli.
„to
bude v poriadku“ objal ma a moje slzy začali z očí vypadávať
samé. Zmáčala som mu tričko, no jemu to neprekážalo. Keď sa vo dverách objavila niečia hlava.
zmenila som obrázok Zoey, tak ak chcete tak si pozrite
to je kraaaassne a koho hlava to tam bude? prerušila si to v tom najlepsom
OdpovedaťOdstrániťto s tym toastom ta inspiroval dneskajsok?
a jasne ze chcem jednodielovku a este raz kraaaassssssnnnnneeeeeeeeeee
ďakujem :)
OdstrániťProsíím dalej ! :33 :) milujem ten príbeh :3 :) x
OdpovedaťOdstrániťThanx :DDD
Odstrániť